Lokasyon

İstanbul

Hakkımızda

Crystal Yapı & Mimarlık
Kurumsal Kimlik

2000 yılında kurulan Crystal Yapı & Mimarlık firmamızın başladığı yolculuk; çıraklık, ustalık ve kalfalık sıralaması ile günden güne hızla ilerleyerek esnaflık prensiplerine bağlı kalmıştır.

Bütün yaptığımız işlerde belirli çıraklık ve ustalık döneminden geçerek işlerimizin incelikleri hakkında bilgi ve tecrübe edinilmiştir.

Ayrıca dekorasyon fuarlarına ve uygulama seminerlerini takip ederek ve katılarak, yeni çıkan ürünler hakkında devamlı bilgi edinilerek doğru uygulama ve işçilik kalitemizi korumaktayız.

Crystal Yapı & Mimarlık olarak şunu çok iyi biliyoruz ki, kaliteli işin tek şartı sadece kaliteli malzemeden geçmiyor. Bunun yanında çok iyi tecrübe ve bilgi birikimi, yani kaliteli işçilikten geçmektedir.

Bunun için yaptığımız tüm işlerde hepsi alanında profesyonel ustalardan oluşmaktadır. Ustaların denetimini ve kontrolünü daha profesyonel kişilerle firmamızın yetkilisi tarafından sağlayarak müşterilerimizin bize sunmuş olduğu güveni boşa çıkarmayarak, müşterilerimize her zaman birinci sınıf iş çıkararak verdikleri paranın karşılığını fazlası ile almalarını sağlıyoruz.

Crystal Yapı & Mimarlık, yılların verdiği tecrübe ve farklı farklı projelerden edindiği bilgilerin birikimi ile birlikte sizlerin hayallerini gerçekleştirmektedir.

Müşteri portföyümüzü müteahhitler, iç ve dış mekanlar, evler, yazlıklar, köşkler, villalar, işyerleri, ofisler, bürolar, kooperatifler, mimari tasarım ve uygulamalar ve bireysel müşteriler oluşturmaktadır.

Crystal Yapı & Mimarlık olarak 2000 yılından bu güne sektörün birçok önde gelen tadilat, tamirat, dekorasyon, mantolama, alçıpan, kartonpiyer, boya ve badana, çatı, çatıcı, fayans ve kalebodur ustaları ile çalışmaktayız.

VİZYONUMUZ

İstanbul’ un her yerinde ve her kesiminin güven içinde tüm dekorasyon işlerini bize teslim eden, müşteri memnuniyetini prensip edinen, esnaflık prensiplerine yakışır şekilde sürekli yeni gelişen ürünleri ve uygulamaları takip ederek fark ve değer katan, rakiplerimizin bizleri örnek aldığı evrensel, saygın piyasa değeri yüksek öncü Yapı, Mimarlık, Tadilat, Tamirat ve Dekorasyon firması olmaktır.

Crystal Yapı ve Mimarlık olarak, A’ dan Z’ ye evinizle ilgili tüm tadilat, tamirat ve dekorasyon işleriniz için 7 / 24 hizmetinizdeyiz.

Birlikte Çalışabilmek Ümidiyle.


HİZMETLERİMİZ;

* Avrupa Yakası Komple, Anahtar Teslimi, Full Tadilat, Tamirat, Dekorasyon İşleri Ustası,

* Avrupa Yakası Ev Tadilat, Tamirat, Dekorasyon İşleri Ustası,

* Avrupa Yakası Banyo Tadilat, Tamirat, Dekorasyon İşleri Ustası,

* Avrupa Yakası Mutfak Tadilat, Tamirat, Dekorasyon İşleri Ustası,

* Avrupa Yakası İşyeri, Ofis, Büro, Avm, Market Tadilat, Tamirat Dekorasyon İşleri Ustası,

* Avrupa Yakası Mimarlık, Mimari Danışmanlık Hizmetleri,

* Avrupa Yakası İç ve Dış Cephe Mantolama İşleri Ustası,

* Avrupa Yakası Alçıpan, Alçısıva, Asmatavan, Kartonpiyer İşleri Ustası,

* Avrupa Yakası Boya, Boyacı ve Badana, Badanacı İşleri Ustası,

* Avrupa Yakası Çatı Kurulum, Çatı Yapım, Yalıtım, İzolasyon, Tadilat İşleri Ustası,

* Avrupa Yakası Kalebodur, Fayans, Seramik İşleri Ustası.

ETİKETLER :

avrupa yakası tadilat, avrupa yakası tamirat, avrupa yakası dekorasyon, avrupa yakası tadilat firması, avrupa yakası tamirat firması, avrupa yakası dekorasyon firması, avrupa yakası tadilat fiyatları, avrupa yakası tamirat fiyatları, avrupa yakası dekorasyon fiyatları, avrupa yakası daire tadilatı, avrupa yakası daire tamiratı, avrupa yakası daire dekorasyonu, avrupa yakası banyo tadilatı, avrupa yakası banyo tamiratı, avrupa yakası banyo dekorasyon, avrupa yakası mutfak tadilatı, avrupa yakası mutfak tamiratı, avrupa yakası mutfak dekorasyonu, avrupa yakası işyeri tadilatı, avrupa yakası işyeri tamiratı, avrupa yakası işyeri dekorasyonu, avrupa yakası ofis tadilatı, avrupa yakası ofis tamiratı, avrupa yakası ofis dekorasyonu, avrupa yakası büro tadilatı, avrupa yakası büro tamiratı, avrupa yakası büro dekorasyonu, avrupa yakası mimarlık firması, avrupa yakası mimarlık bürosu, avrupa yakası mimarlık ofisi, avrupa yakası iç mimarlık firması, avrupa yakası iç mimarlık bürosu, avrupa yakası iç mimarlık ofisi, avrupa yakası mantolama, avrupa yakası bina mantolama, avrupa yakası bina iç mantolama, avrupa yakası bina dış mantolama, avrupa yakası mantolama firması, avrupa yakası mantolama firmaları, avrupa yakası mantolama fiyatları, avrupa yakası mantolama ustası, avrupa yakası alçıpan, avrupa yakası alçıpan firması, avrupa yakası alçıpan ustası, avrupa yakası alçıpan fiyatları, avrupa yakası boya, avrupa yakası boyacı, avrupa yakası boyacı ustası, avrupa yakası boyacı fiyatları, avrupa yakası badana, avrupa yakası badana ustası, avrupa yakası badana fiyatları, avrupa yakası çatı, avrupa yakası çatıcı, avrupa yakası çatı ustası, avrupa yakası çatı fiyatları, avrupa yakası çatı izolasyon ustası, avrupa yakası çatı yalıtım ustası, fiyatları, firması, firmaları, şirketi, şirketleri, avrupa yakası fayans, avrupa yakası fayansçı, avrupa yakası fayans ustası, avrupa yakası fayans işçiliği, avrupa yakası fayans fiyatları, avrupa yakası fayans ustası fiyatları.